.

.

Одлична цена
(10pieces / многу) Универзална Wire Конектор Електрични Конектори Пролет Ниво Притисни Одговара за Обновливи 32A 5 Иглички Конектор Терминал

(10pieces / многу) Универзална Wire Конектор Електрични Конектори Пролет Ниво Притисни Одговара за Обновливи 32A 5

DEN 200.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
PCJ-03
is_customized:
Yes
Тип:
Splice
Производи во категоријата