.

.

Одлична цена
TB-2508L врска терминал на испуштање на тековната 25A врска пламен retardant wire конектор 8P малку фиксна

TB-2508L врска терминал на испуштање на тековната 25A врска пламен retardant wire конектор 8P малку фиксна

DEN 45.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Железо, Бакар
Број На Модел На:
TB-2508L
is_customized:
Yes
Тип:
Splice
Бренд Име:
WZAZDQ
Производи во категоријата