.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 6 X 6' Круг рачно изработени Цветни Жолто Злато Рози Волна Needlepoint Област Килим Нови

Бесплатен превозот 6 X 6' Круг рачно изработени Цветни Жолто Злато Рози Волна Needlepoint Област Килим Нови

DEN 9576.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

is_customized:
Yes
Декорација Стил:
Модерна
Техника:
Рачно Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Украсни
Занает:
Рачно изработени
дизајн:
Aubusson
Начини на Продажба:
Мало или големо
Обликот:
Круг
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Пастирски
Материјал:
100% ВОЛНА
Место:
дневна соба
Шема:
Флорални
Чистење Тип:
суво миење
Број На Модел На:
LH-zc2045
Шема:
Aubusson
Измијте Стил:
суво миење
Производи во категоријата