.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот Божиќ Needlepoint Чорапи Рака заврзана Среќен Божиќ Порибување Sock Слатки Кучиња Дизајн Порибување Чорапи 28X43CM

Бесплатен Превозот Божиќ Needlepoint Чорапи Рака заврзана Среќен Божиќ Порибување Sock Слатки Кучиња Дизајн Порибување

DEN 936.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Употреба:
Декоративни,Дома
Материјал:
100% ВОЛНА
Место:
дневна соба
Стил:
Европски и Американски Стил
дизајн:
Wilton
Техника:
рака заврзана
Измијте Стил:
суво миење
Обликот:
божиќ чорапи
Производи во категоријата