.

.

Одлична цена
зебра печатени килим на животните faux кожата cowhide тепих Големи Димензии 2X1.5M црно бела мат Имитација на Кожа Мат за облека продавница

зебра печатени килим на животните faux кожата cowhide тепих Големи Димензии 2X1.5M црно бела мат Имитација на Кожа

DEN 3072.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
200x150cm zebra
Декорација Стил:
крава печатени килим на животните faux кожата cowhide тепих
Техника:
Машина Направени
Начини на Продажба:
1 buc
Употреба:
Молитва,Комерцијални,Дома,Спална Соба,Hotel,Декоративни,Отворено
Стил:
Лента
дизајн:
Тибетската
Место:
Салон
Бренд Име:
Necson
Измијте Стил:
Рака Мие
Шаблон Тип:
Шарени
Обликот:
овална
Материјал:
80% акрил & 20% полиестер
Производи во категоријата