.

.

Одлична цена
Доењето Облека за медицински сестри Породилно Тенок Camisole Бремени Жени Безжична Camis Резервоарот Породилно Облека Топ Блузи Вест

Доењето Облека за медицински сестри Породилно Тенок Camisole Бремени Жени Безжична Camis Резервоарот Породилно Облека

DEN 318.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Породилно Големина:
L, XL, XXL, 3XL
Одделот За Името:
Породилно
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот Блузи,Camis,Резервоар Блузи,Camis,Резервоар Врвот
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Lisianthus
Материјал:
Spandex,Најлон
Број На Модел На:
TYD0001
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Џерси
Облека Должина:
Редовни