.

.

Одлична цена
2017 Флорални Печатени Едно Парче Костим За Капење Исклучување Рамо Бански Жените Flounce Костим За Капење Пливаат Носат Женски Кавга Monokini Bodysui

2017 Флорални Печатени Едно Парче Костим За Капење Исклучување Рамо Бански Жените Flounce Костим За Капење Пливаат

DEN 342.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
m06943
Бренд Име:
Stylism Бутик
Производи во категоријата