.

.

Одлична цена
1Pair Pyrex Стакло Рачно Изработени Уво Приклучоци Тунелот Уво Спирала Коси ' Рскавица Earring Мерачи Проширувач Носила Месо Pircing Накит

1Pair Pyrex Стакло Рачно Изработени Уво Приклучоци Тунелот Уво Спирала Коси ' Рскавица Earring Мерачи Проширувач Носила

DEN 54.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
10160009 0002 0003 0004
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Бренд Име:
SWANJO
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Стакло
Тип:
Уво Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Стакло
Големина:
5mm 6mm 8mm 10mm 12mm 14mm
боја:
Зелена
Модел:
телото пирсинг накит
Bijoux De Corps:
Телото Пирсинг Тунели,Септумот Прстен,Уво Мерачи
Давајќи повод:
роденден на Божиќ подарок Свадба годишнината
Пирсинг Шармантна:
Стакло Plug Уво Мерачи
MOQ:
1 пар
Производи во категоријата