.

.

Одлична цена
Wholesales 8Pcs/Set 6-10мм Веѓа Носот во Увото Усна Прстен Носот Прстен Уво ' Рскавица Хеликс Пирсинг на Тело Пирсинг Накит

Wholesales 8Pcs/Set 6-10мм Веѓа Носот во Увото Усна Прстен Носот Прстен Уво ' Рскавица Хеликс Пирсинг на Тело Пирсинг

DEN 26.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
како слик
Главниот Камен Боја:
6mm, 8mm, 10мм
Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Акрилик
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
носот усна
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата