.

.

Одлична цена
Ангел Папокот Пирсинг Ombligo Секси Кристал фитили папокот Прстени Лето Тело Пирсинг Nombril, Топката Pircings

Ангел Папокот Пирсинг Ombligo Секси Кристал фитили папокот Прстени Лето Тело Пирсинг Nombril, Топката Pircings

DEN 36.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Сребро.
Главниот Камен Боја:
Црвена, Сина, Розова, Јасно
Бренд Име:
SARIKIM
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Пластични
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Обликотшема:
самовила
Број На Модел На:
DLDQ100002
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
накит видови:
Duolai накит
боја:
пинк/red/сино езеро
Материјал:
316l хируршки челик
Големина:
1.6*10+5+pendant
Тежина:
3.5g
Пол:
Жените Дама Девојка
точка законик:
DLDQ100002
Тип На Објект:
Телото Накит
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Состојба:
100% нови
Производи во категоријата