.

.

Одлична цена
Злато-боја Сребрена се Зголеми Labret Усна Прстен Циркон Елоксирани Titnium Внатрешно Навој CZ Гем Монро 16G Tragus Хеликс Уво Пирсинг

Злато-боја Сребрена се Зголеми Labret Усна Прстен Циркон Елоксирани Titnium Внатрешно Навој CZ Гем Монро 16G Tragus

DEN 648.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
2mm гем 6mm бар, 3мм гем 6mm бар, 4mm гем 6mm бар, 2mm гем 8мм бар, 3мм гем 8мм бар, 4mm гем 8мм бар, 2mm гем 10мм бар, 3мм гем 10мм бар, 4mm гем 10мм бар, се Меша големини 6mm бар, се Меша големини 8мм бар, се Меша Големини 10мм бар
Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH-1338
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
hengke
Стил:
Хип/Рок
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
316l хируршки челик
Стил:
усна пирсинг Labret Прстен ' Рскавица
Накит Тип:
Телото Накит
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Главниот Камен:
Јасно циркони
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Производи во категоријата