.

.

Одлична цена
Луксузна Тело Накит Кристал Кристал папокот Прстен За Жените Злато Боја на Цвет Папокот Пирсинг Nombril DB1979

Луксузна Тело Накит Кристал Кристал папокот Прстен За Жените Злато Боја на Цвет Папокот Пирсинг Nombril DB1979

DEN 239.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Starlord
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DB1979
Метали Тип:
Бакар
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Класа:
Висок квалитет
Големина:
Show on the photo
Други Стил:
Етнички , Тренди , Шармантна
Популарната Елемент:
Покаже на фотографијата
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател , Подарок
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме
Производи во категоријата