.

.

Одлична цена
1 BUC 1.25 Универзална JDM Стил Алуминиум Автомобил Push Копчето Палка Худ Игли за Заклучување Клип за Полнење За Kia Chevy хонда киа Автомобили Брз Иглички

1 BUC 1.25 Универзална JDM Стил Алуминиум Автомобил Push Копчето Палка Худ Игли за Заклучување Клип за Полнење За

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Производителот Дел Број:
08161616
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
Легура
Осветленост Дел Број:
Никој
Другиот Дел Број:
Никој
Хонда Модел:
Граѓански
Бренд Име:
Heinmo е
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Граѓанско-Година:
До 2015
Објектот Должина:
54mm
Објектот Висина:
54mm
Специјални Функции:
Худ Иглички Клип За Заклучување
Земја/Регион на Производство:
Кина Копното
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Ширина:
30mm
Објект Од Тип 2:
Моторот Bonnets
Објектот Тип 3:
Притисни Копче Палка Худ Иглички Клип За Заклучување
Item Type 4:
Автомобил Брз Latch
боја:
Шарени ,Сребро Црна ,Црвена,Сина, Виолетова
Item Type 5:
Брз-Latch Притисни Копче За Брзо Ослободување Комплет
Поставување на Возило:
браник
Поставување на Возило:
ПРЕД
Компатибилен 1:
Худ Игли за Заклучување Клип за Ford Mustang
Компатибилен 2:
Худ Игли за Заклучување Клип за Тојота
Компатибилен 3:
Притисни Копче за Брзо Ослободување за ФОЛКСВАГЕН
Производи во категоријата