.

.

Одлична цена
Мини Безжични GSM PABX TS+308 телефонски систем со 1 SIM-картичка 2 PSTN и 8 екстензии

Мини Безжични GSM PABX TS+308 телефонски систем со 1 SIM-картичка 2 PSTN и 8 екстензии

DEN 2400.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
TS+308 (1GSM)
Бренд Име:
Excelltel
Тип:
GSM PBX
Капацитет:
2 PSTN линија, 1 SIM картичка и 8 екстензии
GSM багажникот линија:
1 безжични GSM, поддршка 2G/3G/4G мрежа
DISA ( OGM):
Да, 20 секунди
Caller ID:
Да, Целосна ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Повикувачот
Повик за трансфер / препраќање Повик:
Yes
Три делови конференција:
Yes
DND(не се наруши):
Yes
Комуникациски патеки:
7 патеки
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 324.00