.

.

Одлична цена
Случај За Coque LG K8 2017 Телефон Случај Луксузни TPU Силикони Транспарентен Ултра Тенок Масло Насликани Тенок За LG K8 2017 Маска

Случај За Coque LG K8 2017 Телефон Случај Луксузни TPU Силикони Транспарентен Ултра Тенок Масло Насликани Тенок За

DEN 50.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Ткаеше,Транспарентна
Големина:
5 inch
Карактеристики:
HD Насликани
Материјал:
Транспарентна Рамка Меки Силиконски
случај карактеристики:
Шарени Насликани Цртање TPU Меки Предмети
Ткаенини:
Висок Квалитет На Материјалите, Трајни
Карактеристично:
Транспарентен Работ Назад Заштита
Поддршка ( 1 ):
Случај за LG K8 2017 ЕУ Верзија
Поддршка ( 2 ):
Capa за LG X240
Поддршка ( 3 ):
Школка за LG X240H US215
Тежина:
Ultra Thin 30g
Намалувањето На Големо:
Поддршка
Производи во категоријата