.

.

Одлична цена
DC струја метар 85C17 DC 0-100mA Покажувачот на Аналогни Панел Метар Ammeter70*40mm

DC струја метар 85C17 DC 0-100mA Покажувачот на Аналогни Панел Метар Ammeter70*40mm

DEN 84.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дисплеј Тип:
Аналогни Само
Температурата На Работа:
-15-45
Точноста Класа:
2.5
Мерен Опсег:
0-100mA
DIY Материјали:
Електрични
Димензии:
70*40mm
Напон:
DC
Број На Модел На:
85C17
Производи во категоријата