.

.

Одлична цена
Yixing teapot сите рака-вистинска Xi ши teapot суровини црна Жу кал насликани teapot сет чај

Yixing teapot сите рака-вистинска Xi ши teapot суровини црна Жу кал насликани teapot сет чај

DEN 2148.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Виолетова Глина
Бренд Име:
XINCI
Времето на пазарот:
2017 пролет
Потекло:
Yixing Кина
Материјал:
zisha
Капацитет:
185cc/6.3 оз
Модел:
XC-LihaoTaoyi003
Производи во категоријата