.

.

Одлична цена
1.2 L голема големина леано железо teaset Јапонски чај литургија со infuser

1.2 L голема големина леано железо teaset Јапонски чај литургија со infuser

DEN 1176.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Капацитет:
1.2 L
Материјал:
Метал
Спецификација:
>1000ML
Капацитет:
>1L
Класификација:
Gooseneck Spout Литургија
Производи во категоријата