.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот 280ml Yixing Вистински Пурпурна Глина teapot Познатиот Змеј Крв и Песок Кунг Фу Чај Тенџере Фабрика Директни Подарок КУТИЈА

Бесплатен Превозот 280ml Yixing Вистински Пурпурна Глина teapot Познатиот Змеј Крв и Песок Кунг Фу Чај Тенџере Фабрика

DEN 2318.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Виолетова Глина
Бренд Име:
XINCI
Времето на пазарот:
2017
Потекло:
Yixing Кина
Број На Модел На:
TCUP-XuntaoZisha005
Капацитет:
280ML
Производи во категоријата