.

.

Одлична цена
140cc Автентични Yixing Teacup Пурпурна Глина Бутик Господар Чаши Кина Здравствена Заштита Кунг Фу Чај Сет Чај Сад Креативни Чај Куп Нови

140cc Автентични Yixing Teacup Пурпурна Глина Бутик Господар Чаши Кина Здравствена Заштита Кунг Фу Чај Сет Чај Сад

DEN 1415.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ZEETOON
Тип:
Teacups
Количина:
1
Техника:
Гравирање
Обликот:
Еден Слој
Материјал:
Виолетова Глина
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Име:
Yixing Teacup Бутик Мастер Купот
Материјал:
Виолетова глина руда
Големина:
7*5.4cm
Капацитет:
140cc
занаети:
Рачно изработени, резба
Производот:
teacup
вид:
Чај Поставува
Области на примена:
Чај соба, дневна соба, канцеларија, Патување, Отворено
Пакет Листа:
1PC Teacup
Пакет:
безбедност пакување
Производи во категоријата