.

.

Одлична цена
Модерната круг дневна соба кристал LED таванот светлина високо-одделение атмосфера S злато спалната соба сала таванот светилка LO187

Модерната круг дневна соба кристал LED таванот светлина високо-одделение атмосфера S злато спалната соба сала таванот

DEN 7176.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Wattage:
D60x25cm, D80x29cm
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Материјал:
Легура
Карактеристики:
012
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
012
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Производи во категоријата