.

.

Одлична цена
Модерен минималистички бела железо срце облик на led затемнување таванот светилка креативни нордиските акрилик спалната соба таванот осветлување тела

Модерен минималистички бела железо срце облик на led затемнување таванот светилка креативни нордиските акрилик спалната

DEN 672.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Абажур Боја:
Бела светлина, Топла светлина, Затемнување
Боја На Каросеријата:
4 светла, 6 светла, 9 светла, 1 светлина
Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Железо
Примена:
Кујната,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Гаранција:
2 години
Употреба:
Дневно осветлување
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
acryl
Е dimmable:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Карактеристики:
Затемнување
Бренд Име:
GOODAPA
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Осветлување Област:
15-30square метри
База Тип:
Оптоварување
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
сертификација:
CCC
Производи во категоријата