.

.

Одлична цена
Модерниот канцеларија осветлување Таванот Светла минималистички правоаголна LED таванот дневна соба светлата романтична спалната соба светилка BG26 LU1026

Модерниот канцеларија осветлување Таванот Светла минималистички правоаголна LED таванот дневна соба светлата романтична

DEN 4056.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Абажур Боја:
Бела, Црна
Боја На Каросеријата:
D47cm, D50 x 50cm, D68 x 45cm, D85 x 63cm, D93 x 65cm
Wattage:
white light, warm light
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Број На Модел На:
2
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
15-30square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број на извори на светлина:
8
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Гаранција:
1
Карактеристики:
3
сертификација:
CCC
Производи во категоријата