.

.

Одлична цена
нерѓосувачки челик Механички Тастатурата за xd75re 60% сопствени тастатура Плоча поддршка xd75re

нерѓосувачки челик Механички Тастатурата за xd75re 60% сопствени тастатура Плоча поддршка xd75re

DEN 487.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тастатура Стандард:
104 клучеви
Работата Стил:
Механички
Јазик:
Англиски
Стил:
Игри,Стандард,детски Цртан филм Тастатура,Мини
Примена:
Десктоп,Таблет,Лаптоп,Број
Пакет:
Yes
Оската На Телото Бренд:
шенжен
Врвка За Околу Поддршка:
No
Тип:
Жичен
Број На Модел На:
XD75 ПЛОЧА
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
МЕНЕ ПРЕМНОГУ
Полна Големина тастатура:
No
Производи во категоријата