.

.

Одлична цена
230V механички тајмер се префрлите од 24 часа за време прекинувач со 96 пати за вклучување /исклучување на ден минимум поставување единица 15 минути бесплатен превозот O

230V механички тајмер се префрлите од 24 часа за време прекинувач со 96 пати за вклучување /исклучување на ден минимум

DEN 1017.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела
Тип:
Мини
Теорија:
Механички
Бренд Име:
OBOS
Број На Модел На:
TB388(BS38)
Употреба:
Тајмерот Се Префрлите
тип на продавница:
OBOS производителот франшиза продавница
димензија:
112*83*52mm
Целосен Опсег На Мерење На Времето:
24 часа
Работен напон:
230V AC
напојување фреквенција:
50/60Hz
Поставување пати:
96times
контакт capcity:
15A250VAC
Потрошувачка На Енергија:
1-2W
Мини Интервал:
15min
продавница батеријата:
без батерија
Производи во категоријата
DEN 1824.00 -2 %

DEN 990.48 -2 %

DEN 768.00 -2 %