.

.

Одлична цена
70/76CM Круг Гроздобер Капчиња Coasters Памук, Чипка Првенство Мат Placemat рачно изработени Стара Шик DIY Хеклани Маса Крпа

70/76CM Круг Гроздобер Капчиња Coasters Памук, Чипка Првенство Мат Placemat рачно изработени Стара Шик DIY Хеклани

DEN 287.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Беж
Спецификација:
70x70cm, 76x76cm
Употреба:
Свадба,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Шема:
Хеклани
Бренд Име:
IBANO
Стил:
Обична
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Хеклани првенство мат YB09
Големина:
70x70cm,76x76cm
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Техника:
Хеклани
Функција:
DIY / ДЕКОРАЦИЈА
Материјал:
100% памук предиво
Техника:
Рачно изработени капчиња
боја:
Како се покаже слика
Употреба:
Место мат Dishtowel DIY
Повод:
секојдневниот живот
Пакување:
1pc/многу
Производи во категоријата