.

.

Одлична цена
Гроздобер Капчиња Coasters Памук, Чипка Првенство Мат Placemat рачно изработени 70/80/90/100/110CM Круг Стара Шик DIY Хеклани Маса Крпа

Гроздобер Капчиња Coasters Памук, Чипка Првенство Мат Placemat рачно изработени 70/80/90/100/110CM Круг Стара Шик

DEN 237.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
бела, беж
Спецификација:
70x70cm, 80x80cm, 90x90cm, 100x100cm
Употреба:
Свадба,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Шема:
Хеклани
Големина:
70x70cm,80x80cm,90x90cm,100x100cm
Бренд Име:
IBANO
Стил:
Обична
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Хеклани првенство мат YB03
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Техника:
Хеклани
Функција:
DIY / ДЕКОРАЦИЈА
Материјал:
100% памук предиво
Техника:
Рачно изработени капчиња
боја:
Како се покаже слика
Употреба:
Место мат Dishtowel DIY
Повод:
секојдневниот живот
Пакување:
1pc/многу
Производи во категоријата