.

.

Одлична цена
Круг dinning табела цвет водоотпорен oilskin беж памук oilcloth tablecloth табела покрие свадба плоштадот флорални ткаенина партија

Круг dinning табела цвет водоотпорен oilskin беж памук oilcloth tablecloth табела покрие свадба плоштадот флорални

DEN 237.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Спецификација:
1 chair cover, 4 sets chair cover, 6 sets chair cover, 90*90cm, 140*140cm, 140*180cm, 140*220cm, 90*140cm, round 100cm, round 150cm, 180*180cm, 250x250cm, round 180cm
Техника:
Плетени
Материјал:
Платно
Шаблон Тип:
Флорални
Употреба:
Свадба,Дома,Забава,Хотел,Банкет
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
HB480
Обликот:
Круг
Шема:
Печатени
Бренд Име:
Geminbowl
Производи во категоријата