.

.

Одлична цена
MISNIKI 2017 Пролет Нова Популарна Улица Стил Sweatpants За Мажи Черепот Дизајнер Jogger Панталони Хип Хоп Мажите Панталони

MISNIKI 2017 Пролет Нова Популарна Улица Стил Sweatpants За Мажи Черепот Дизајнер Jogger Панталони Хип Хоп Мажите

DEN 781.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Бренд Име:
MISNIKI
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Стил:
High Street
Материјал:
Полиестер,Памук
Панталона Стил:
Sweatpants
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Лабава
Дебелина:
Midweight
Половината Тип:
Средината
боја:
црна,сива
Сезоната:
Пролет,Есен