.

.

Одлична цена
карбонски влакна автомобил светла Eyelid авто Светилка Веѓите за lexus IS250 IS350 2006-2012

карбонски влакна автомобил светла Eyelid авто Светилка Веѓите за lexus IS250 IS350 2006-2012

DEN 1465.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Автомобил модел:
За Lexus IS250 IS350
Модел Година:
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Име На Модел:
JC-LEIS006
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
58inch
Објектот Ширина:
32inch
Објектот Висина:
12inch
Објектот Тежина:
0.5 KG
Објектот Дијаметар:
3
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил eyelids
Тип На Објект:
Светилка Капи
Производи во категоријата