.

.

Одлична цена
Европската Обоено Стакло Замокот Светилник Ковано Железо Појавување На Блок Tealight Свеќа Носителот Фенер Дома Свадба Празник Оркестарот

Европската Обоено Стакло Замокот Светилник Ковано Железо Појавување На Блок Tealight Свеќа Носителот Фенер Дома Свадба

DEN 297.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стил:
Европа
Функција:
Појавување На Блок Свеќа
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Тип:
Фенер
Употреба:
Дома декорација
Број На Модел На:
C1611
Материјал:
Метал
Рачно изработени:
Yes
Метал Тип:
ковано железо
Тип:
Ковано Железо Tealight Носителот Фенер
Големина:
7x7x16.5cm
Точка име :
Европската Обоено Стакло Замокот Светилник
Употреба:
Дома Свадба Празник Украс
Повод:
Дома Свадба Празник
tealight:
Не Вклучуваат
Производи во категоријата