.

.

Одлична цена
Vestido Де Noiva Бесплатен Превозот Нов Дизајн Backless Casamento линија Со Воз Облека Де Mariage Чипка Свадба Фустани 2018 ОЖ 3042

Vestido Де Noiva Бесплатен Превозот Нов Дизајн Backless Casamento линија Со Воз Облека Де Mariage Чипка Свадба Фустани

DEN 2376.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Бренд Име:
Жан Љубов
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Моден Елемент:
Гроздобер
Број На Модел На:
ОЖ 3042
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Sleeve Стил:
Без ракави
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Слика Тип:
Вистински Слики
боја:
Бела,боја на слонова коска
Вратот:
Душо
ОЕМ:
прифатете
Воз:
Со Воз
Назад:
Ланче
здолниште:
Линија
Производи во категоријата