.

.

Одлична цена
Вистински Фото Луксузни Croset Bodice Нови пристигнување Врвен Квалитет Чипка Назад Труба/Сирена Свадба се Облекуваат Свадба Наметки ASAW53

Вистински Фото Луксузни Croset Bodice Нови пристигнување Врвен Квалитет Чипка Назад Труба/Сирена Свадба се Облекуваат

DEN 6809.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Назад Дизајн:
Ланче
Број На Модел На:
ASAW53
Бренд Име:
FANOVAIS
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
is_customized:
Yes
Декорација:
Кристално
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Тип На Објект:
свадба фустан
објектот стил:
Вистински Фото Свадба Gown
itme име:
свадба фустан
Печатна грешка:
облека де mariee
Тип:
Свадба Gown за Свадби
Околија:
Vestido де novia
Карактер:
плус големина свадба облечи
Видови:
Сирена Свадба Облечи
Големина/боја:
Може Да Се Сопствени Направени
Повод:
Свадба Партија,Свадба Ceremoney
Производи во категоријата