.

.

Одлична цена
AIJINGYU 2017 нов бесплатен превозот кина свадба наметки евтини едноставна венчаница секси жени девојка свадба фустани gown TS145

AIJINGYU 2017 нов бесплатен превозот кина свадба наметки евтини едноставна венчаница секси жени девојка свадба фустани

DEN 2136.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Половината:
Принцезата
Моден Елемент:
едноставна
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Силуета:
Бал
Бренд Име:
AIJINGYU
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Вез,Црисс-Крстот,Ruched,Appliques
Број На Модел На:
TS145
Свадба Фустан Ткаенина:
organza
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
is_customized:
No
За Бремени Жени:
No
Производи во категоријата