.

.

Одлична цена
AIJINGYU 2017 нов бесплатен превозот кина свадба наметки евтини едноставна венчаница секси жени девојка свадба фустани gown TS152

AIJINGYU 2017 нов бесплатен превозот кина свадба наметки евтини едноставна венчаница секси жени девојка свадба фустани

DEN 2208.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Половината:
Принцезата
Моден Елемент:
едноставна
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Обвиткан,Везови,Чипка,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Силуета:
Бал
Бренд Име:
AIJINGYU
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Број На Модел На:
TS152
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Свадба Фустан Ткаенина:
Tulle/Пребивање
is_customized:
No
За Бремени Жени:
No
Производи во категоријата