.

.

Одлична цена
Queenwish 6mm Сина Волфрам Прстен Sliver Боја Селтик Змеј Свадба Бендови Парови Прстени Поставите Големината 5-13

Queenwish 6mm Сина Волфрам Прстен Sliver Боја Селтик Змеј Свадба Бендови Парови Прстени Поставите Големината 5-13

DEN 719.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
QWTURA-6108+кутија
Бренд Име:
Queenwish
Обликотшема:
роденден
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Метали Тип:
волфрам
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
6mm
Компатибилност:
Никој
Функција:
НИКОЈ
волфрам свадба бендови:
единствен ангажман прстени
jewelers:
селтик накит
Волфрам прстени:
синиот прстен мажи
birthstone прстени:
адвокатско свадба бендови
прстен mannen:
небото сино прстен
змеј сребрен прстен:
селтик волфрам прстени
Волфрам Карбид:
свадба бендови за жени
неговата и нејзината свадба бендови:
кул mens прстени
змеј прстен:
годишнината прстени
волфрам карбид прстен:
селтик прстен
Производи во категоријата