.

.

Одлична цена
Тодорова Персоналните Гроздобер Свадба Бенд Пети Прстени Вистински Чиста 925 Sterling Silver Прилагодливи Отвори Прстени Опашка Pinky Прст Прстен

Тодорова Персоналните Гроздобер Свадба Бенд Пети Прстени Вистински Чиста 925 Sterling Silver Прилагодливи Отвори Прстени

DEN 64.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Тодорова
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
925 фунта сребрен прстен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
925 Sterling silver
Површината Ширина:
како на слика
Материјал:
925 Sterling silver
Тип На Објект:
Прстени
Обликотшема:
Геометриски
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените девојки
Подарок за:
Пријател Девојка Сопруга, Мајка, Или Си
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Свадба, Божиќ подароци, Партија
Стил:
Тренди Класичен Гроздобер Мода Етнички
Пакет:
OPP вреќа
is_customized:
Yes
Производи во категоријата