.

.

Одлична цена
KISS ME 2 Бои Симпатична Мала Круг Обетки Кристал 2017 Студ Обетки Мода Накит Жените Додатоци

KISS ME 2 Бои Симпатична Мала Круг Обетки Кристал 2017 Студ Обетки Мода Накит Жените Додатоци

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Смола
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура,Тибетската сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ed00148b
Бренд Име:
kissme
Производство име :
KISS ME 2 Бои Симпатична Мала Круг Обетки Кристал
боја:
Зелена, Виолетова
Материјали:
Смола,Кристал,Цинк Легура
Тежина:
29g
Големина на:
1.2*1.2 см
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
is_customized:
Yes
накит стил:
круг обетки
клучни зборови:
обетки кристал
Производи во категоријата
DEN 503.76 -80 %