.

.

Одлична цена
Емајлот Сребро Супермен Earring Тело Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик Накит, Трендовски Моторни Biker Earring Studs SJE370113

Емајлот Сребро Супермен Earring Тело Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик Накит, Трендовски Моторни Biker Earring Studs SJE370113

DEN 228.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
STBZCXH
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Керамички
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SJE370113
Дијаметар:
10мм
is_customized:
Yes
Производи во категоријата