.

.

Одлична цена
925 Sterling Silver Среќен Брак Подарок Црвено Bevel Коцка Уво Studs

925 Sterling Silver Среќен Брак Подарок Црвено Bevel Коцка Уво Studs

DEN 112.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
SOBUY
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Нередовните
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
123
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
уво студ;уво помине
Категорија На Производ:
Обетки
Пакување:
поединечно спакувана;самостојно пакување
пломба материјал:
Unmounted
Применливи прилики подароци:
Патување, свадба, свадба, надоместоци на вработените
Шема:
Дами
материјал квалитет:
Сребро.
Чистота:
925 сребрен
моделирање:
Геометриски тип
Стил:
едноставна
Производи во категоријата
DEN 503.76 -80 %