.

.

Одлична цена
Кореја Ретро Најпопуларните Жени Обетки 2018 Нови Tassel Плоштадот Дрво Кутија Ѕвезда Круг Обетки Дама Накит Прибор Трговија На Големо

Кореја Ретро Најпопуларните Жени Обетки 2018 Нови Tassel Плоштадот Дрво Кутија Ѕвезда Круг Обетки Дама Накит Прибор

DEN 30.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
flowery оган
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Плоштад
Материјал:
Дрво
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Број На Модел На:
E845
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата
DEN 503.76 -86 %