.

.

Одлична цена
Вистински S925 фунта сребрен накит корејски дами инкрустирани циркон асиметрични листови моделирање обетки за жените мода подароци

Вистински S925 фунта сребрен накит корејски дами инкрустирани циркон асиметрични листови моделирање обетки за жените

DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Сребро.
Главниот Камен Боја:
Бела
Бренд Име:
MAOKE
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
МК-E
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Процесот:
дијамант
Видови:
Обетки
Уметност.Нема.(член број):
ЕД-5181
Категории на производи:
Обетки
Мозаик материјал:
Sterling silver инкрустирани камења
Материјал:
Сребро.
Чистота:
925 сребрен
моделирање:
лист
Скапоцени метали квалитетот:
925 сребрен
Стил:
Корејски / Корејски Стил
Производи во категоријата
DEN 503.76 -80 %