.

.

Одлична цена
Симпатична Дизајн Кубни Циркони Уво Studs ' Рскавица Обетки Пирсинг Хеликс Пирсинг Жените Свадба Партија Трендовски Кристал Накит 2017

Симпатична Дизајн Кубни Циркони Уво Studs ' Рскавица Обетки Пирсинг Хеликс Пирсинг Жените Свадба Партија Трендовски

DEN 94.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZS
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
обетки за пирсање хеликс earing
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кубен Циркони
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Накит Тип:
жените студ earring
Повод:
Подарок Партија Свадба
Потекло:
Guangdong Кина(копно )
Големина:
1.2*6*3/5mm
Кристално:
Кубен Циркони
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Earring Тип:
Пирсинг ' рскавица уво пирсинг tragus
Име:
пирсинг обетки
боја:
Сребро.
Пакување:
Секој пар со една opp вреќа
Производи во категоријата
DEN 503.76 -68 %