.

.

Одлична цена
Љубов Монолог Пенливи Multicolor Кубни Циркони Венец Сребро Студ Обетки за Свадба J0542 Слободни Накит Торба

Љубов Монолог Пенливи Multicolor Кубни Циркони Венец Сребро Студ Обетки за Свадба J0542 Слободни Накит Торба

DEN 263.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
J0542
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
Љубов Монолог
Метали Тип:
Бакар
Manein Камен:
Кубен Циркони
Главната боја:
multicolor
Земја на Производство:
Хонг Конг
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Тежат:
5.8 g
Надворешниот Метал:
сребро позлатен
Производи во категоријата
DEN 503.76 -32 %