.

.

Одлична цена
YWUULI корејски Стил Двојно Љубов Срцето Студ Обетки за Жените Брусен Метал Уво Накит Pendientes Мода Brincos XE28

YWUULI корејски Стил Двојно Љубов Срцето Студ Обетки за Жените Брусен Метал Уво Накит Pendientes Мода Brincos XE28

DEN 81.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XE28
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
YWUULI
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Тип:
срцето earring
Материјал:
Метал
боја:
Злато
Стил:
Корејски, Трендовски
дизајн:
љубов срцето обетки
Фестивал:
christams
Потекло:
Yiwu, Кина
Производи во категоријата
DEN 503.76 -70 %