.

.

Одлична цена
925 Sterling Silver Мали Зумира Елени Студ Earring За Жените Животинско Pendientes Плитка Бранеа Шарм Божиќ Партија Накит За Подарок

925 Sterling Silver Мали Зумира Елени Студ Earring За Жените Животинско Pendientes Плитка Бранеа Шарм Божиќ Партија

DEN 74.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Чендлер
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Елени Earring
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична /убави/Мода
Материјал:
925 Sterling silver
боја:
Сребро.
Модел/Форма:
зумира срни
925 Sterling Silver/двојно двострано earring:
Висок Квалитет /Љубов Blushed Bijoux
Функција:
Accessaries/Подарок
Пакување:
OPP вреќа
Количина:
1 buc
Пол:
Жените/Жена/Девојка/Дама
Повод:
Свадба/Партија/Годишнината/Ангажирање/Homme
Производи во категоријата