.

.

Одлична цена
RAKOL Луксузни ААА Marquise ZIirconia Sliver Боја Студ Обетки За Жените Мода Голема CC Форма Свадба Накит Pendientes

RAKOL Луксузни ААА Marquise ZIirconia Sliver Боја Студ Обетки За Жените Мода Голема CC Форма Свадба Накит Pendientes

DEN 391.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
Rakol
Материјал:
Кубен Циркони
камен боја:
Бела
Тежина:
20
плоча:
Sliver Боја/Златна Боја/Розово Злато Боја
Mainstone:
Кубен Циркони
Еколошки Стандарди:
Заштита На Животната Средина Води Никел, Кадмиум Слободни
Производи во категоријата