.

.

Одлична цена
KCALOE Сина Транспарентен Кристал Голем Цвеќе Студ Обетки За Жените Кристал Свадба Ангажман Сребрена Боја Луксузни Earring

KCALOE Сина Транспарентен Кристал Голем Цвеќе Студ Обетки За Жените Кристал Свадба Ангажман Сребрена Боја Луксузни

DEN 591.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
KCALOE
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Обетки ЕЈ-609BU
Обликотшема:
Растенијата
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обетки Тип :
Голем Цвеќе Студ Обетки За Жени
Главниот Камен :
кристал кристал
Главниот Камен Боја :
Сина, Сива
Метална Боја :
сребрена боја
pendientes mujer moda 2018 :
orecchini oorbellen
brinco feminino pendientes plata :
Тренди обетки за жени
Кристал Свадба Ангажман Earring:
orecchini oorbellen
Сина Транспарентен Обетки Кристал :
Сребрена Боја Луксузни Earring
Стил:
Луксузна Романтична Трендовски Симпатична Класичен
Повод:
Свадба Ангажман Партија Роденденски подарок
Производи во категоријата
DEN 503.76 -66 %