.

.

Одлична цена
Титаниум Челик Hipsters Двојно Уво Пирс На Уво Клип Личност Eardrop Уво Синџир На Трговија На Големо Обетки За Жените Нови Панк

Титаниум Челик Hipsters Двојно Уво Пирс На Уво Клип Личност Eardrop Уво Синџир На Трговија На Големо Обетки За Жените

DEN 767.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DH1301
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Стил:
Обрачот Earring Двојно
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
притисни
боја:
сребро црна
Материјал:
Никој
Производи во категоријата