.

.

Одлична цена
8 Пара/многу 4/6/7/8ММ Црно-Бела Студ Обетки Едноставна ОЛ Стил ААА+Кубни Циркони Earring Мода Свадба Накит за Жените

8 Пара/многу 4/6/7/8ММ Црно-Бела Студ Обетки Едноставна ОЛ Стил ААА+Кубни Циркони Earring Мода Свадба Накит за Жените

DEN 59.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
Amader
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
9006
Производи во категоријата